Půjčka pro
ZAMĚSTNANCE

Rychlá nebankovní půjčka pro zaměstnance patří k těm nejžádanějším produktům na finančním trhu. V našem případě dále garantujeme poctivé jednání a vyplacení pěněz přímo na Váš účet hned po podpisu smlouvy díky možnosti elektronického podpisu. Půjčka je určena zaměstnancům se stálým příjmem na hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr nebo dohodu o pracovní činnosti. Půjčky se pohybují v rozsahu 10.000,- Kč až 150.000,- Kč na dobu od 24 do 60 měsíců. Splácení je formou inkasa jedenkrát měsíčně.  Při řádném splácení dostanete další půjčky s výhodnějšími podmínkami jako prověření klienti. Úvěr také můžete kdykoliv bezúročně doplatit.

 

 

Půjčka pro podnikatele, OSVČ i firmy, od 10.000,- Kč do 200.000,- Kč na 12 až na 60 měsíců. Nabízíme rychlou půjčku i pro začínající podnikatele bez daňového přiznání do 50.000,- Kč. Nyní nově s možností předčasného splacení s úsporou úroků u půjček nad 50.000,- Kč. Podnikatelská půjčka se řídí obchodním zákoníkem, veškeré zaplacené úroky jsou daňově uznatelným výdajem. Peníze vyplácíme ještě v den podpisu smlouvy. Narozdíl od bankovních domů posuzujeme hrubý obrat, nikoli čistý zisk, takže půjčku může dostat i klient, který je podle ďanového přiznání v mínusu.

Půjčka pro
PODNIKATELE
Půjčka pro
DŮCHODCE

Rychlá nebankovní půjčka pro důchodce je určena těm, kteří pobírají důchod starobní, invalidní, vdovecký, sirotčí nebo také rentiérům. Poskytujeme půjčky v celkovém rozsahu 10.000,- Kč až 100.000,- Kč a to na dobu od 24 do 60 měsíců. Splácení je formou inkasa jedenkrát měsíčně. Novou půjčku potom dostanete s výhodnějším úrokem. Dle zákona také máte možnost úvěr kdykoliv doplatit a to bezúročně.

 

 

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 40 000 Kč, splatnost 36 měsíců, splátka 2 414 Kč, celková splatná částka 86 904 Kč, pevná úroková sazba činí 59,87 % a RPSN činí 79,36 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.  Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro Profi Credit Czech a.s. a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru. www.pujckypraha.net

© 2011 Solidní úvěr.com všechna práva vyhrazena IČO: 88628515

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now